ELP - lakiernia proszkowa

Firma nasza powstała w 1988 roku i posiada ugruntowaną pozycję na rynku lakierniczym.
Zajmujemy się lakierowaniem proszkowym elementów metalowych (stal, aluminium, mosiądz i inne). Oferta obejmuje w szczególności stolarkę aluminiową okienną i drzwiową, kasetony reklamowe, elementy elewacji, parapety, balustrady, regały sklepowe, metalowe meble ogrodowe i biurowe, obudowy do sprzętu elektrotechnicznego, oprawy oświetleniowe, akcesoria i części samochodowe, rowery, sprzęt AGD, grzejniki, maszyny i urządzenia przemysłowe.

Przygotowanie powierzchni detali przed lakierowaniem odbywa się metodą chemiczną i mechaniczną. Detale aluminiowe wytrawiane są środkami chemicznymi metodą zanurzenia. Stosujemy również odtłuszczanie i szlifowanie detali, aby zapewnić odpowiednią przyczepność farby. W razie potrzeby elementy stalowe są również fosforanowane, a także zastosowany zostaje proszkowy podkład cynkowy.

Naszymi klientami są znane w Polsce firmy budowlane, reklamowe, elektroniczne, producenci sprzętu medycznego, AGD i oświetleniowego. Braliśmy również udział w powstawaniu wielu dużych inwestycji budowlanych w Warszawie - hotele, centra handlowe, supermarkety.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim stażem pracy w lakiernictwie proszkowym. Jesteśmy znani z wysokiej jakości i terminowości świadczonych usług. Stosowane przez nas farby proszkowe posiadają certyfikaty ISO. Udzielamy gwarancji na wykonaną powłokę lakierniczą.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług oraz szczegółowymi informacjami na temat lakiernictwa proszkowego. Jesteśmy do państwa dyspozycji. Biuro ELP znajduje się przy ul. Świetlanej 9, Warszawa Włochy.

Cennik

Lakiernictwo

Kontakt